Koncentrat pasty do zębów Ajona


Jakiś czas temu odkryłam koncentrat pasty do zębów Ajona. W internecie było dużo pochlebnych informacji na jego temat, m.in. że wybiela zęby, a raczej że usuwa nalot. Wielką zaletą jest to, że nie zawiera fluoru.

Skład: woda, węglan wapnia, gliceryna, wodorowęglan sodu, Sodium Lauryl Sulfate (wg producenta został użyty jako emulgator),mocznik, wodorofosforan amonu,mentol, cyneol, anetol, bisabolol, olej z kwiatów pelargonii pachnącej, cytronelol, eugenol, geraniol, linalol, olejek z mięty zielonej, tymol, aromat, cytrynian wapnia, sacharynian sodu,   kwas alginowy.

Skład jak widzicie do najkrótszych nie należy, ale zaletą jest to, ze nie znajdziemy tu fluoru.

ZAPEWNIENIA PRODUCENTA
Chroni skutecznie przed próchnicą, stanami zapalnymi dziąseł. Zapewnia długotrwały, świeży oddech.

Produkt dostępny jest w dwóch wielkościach  6 ml i  25 ml. Zamknięty jest w metalowej tubce, z której łatwo jest wydostać resztki produktu. Konsystencja jest podobna do zwykłej pasty, ma biały kolor. Zapach na początku nieprzyjemnie przypomina amoniak, ale można się szybko do niego przyzwyczaić. Jako, że jest to koncentrat, to do umycia wystarczy mała kropelka, dzięki czemu jest bardzo wydajna. Za małą tubkę płacimy jakieś 3 zł, natomiast ta większa kosztuje ok 6 zł.

Ja tego produktu używam już od jakiegoś roku i nie wróciłabym już do zwykłej pasty.

You May Also Like

0 komentarze

Za każdy komentarz i odwiedziny dziękuję ;) Jeśli zaobserwujesz to będzie mi miło ;)
Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć i innych elementów zawartych w Moim blogu ZABRONIONE !!